Mina Çelik Eşya

Müşteri Hizmetleri

Siparişlerim Elime Ne Zaman Ulaşır ?

Mağazalarımızdan yapmış olduğunuz alışverişlerde siparişinizden ürünler depo stoklarımızda mevcut ise 7 ile 10 gün içinde teslimini gerçekleştirebiliriz.

Hatalı ve Eksik Parçalar

Yapılan teslimatlarda ve kurulumlarda hatalı ve eksik parçanız geldiği takdirde hatalı ve eksik parçanız not alınır ve firmamız tarafından temin edildikten sonra hatalı ve eksik parçanızın eksiği giderilir.

SSH - Satış Sonrası Destek Hizmetimiz

Mina Mobilya'dan satın almış olduğunuz ürünler 2 yıl garanti kapsamı içersindedir. Ürünlerinizde herhangi bir arıza veya sorun oluştuğunda 0352 320 84 24 numaralı telefona arıza kayıt açtırırsanız yetkili servisteki arkadaşlarımız en kısa sürede siz değerli müşterilerimizin arızasını gidermek için hizmetinizde olacaktır. Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilinirliğini bozmadan teslim tarihinden (fatura tarihinden) itibaren 7 iş günü içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken unsurlar asagıdaki gibidir. Bu unsurlardan herhangi birisinin olmaması durumunda ürün iadesi kabul edilmeyecektir. Ürünün faturası iade formu, iade gerekçesi 7 günlük süre içersinde iade edilecek ürünlerin kutusu ambalajı varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Orijinal kutusu ambalajı bozulmuş satın alınabilirliği kaybolmuş ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Not: Hasarlı ve ayıplı ürünlerin değişimi mevcut olup, ancak müşterimiz beğenmediğinden dolayı ürünlerini iade ettiği takdirde yukarıdaki şartlar geçerli olup ürün nakliyesi ve bedeli de müşterilerimize aittir.

Siparişimi Nasıl İptal Ederbilirim?

Ödeme yapıldıktan sonra siparişinizi 7 ile 10 gün içerisinde iptal edebilirsiniz. (Müşteri Temsilciniz ile iletişime geçiniz.)


Teslimat ve Fatura Adresleri

Siparişiniz sizin girmiş ve belirtmiş olduğunuz adresinize gönderimi sağlanacaktır.